pravno obvestilo

Pravno obvestilo spletnih strani Turizem za Občino Sveti Jurij v Slovenskih goricah

Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah si pridržuje avtorske pravice na vsebino, ki je objavljena na naših spletnih straneh. Vsebine naših spletnih strani ni dovoljeno spreminjati oziroma uporabljati na spletnih straneh drugih podjetij. Vsebine ni dovoljeno kopirati za javne in komercialne namene, brez naše odobritve in dovoljenja.

Informacije na naših spletnih straneh so pripravljene z veliko mero skrbnosti. Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah ne prevzema odgovornosti uporabe kateregakoli dela vsebine za različne namene. Uporaba vsebine, ki je objavljena na naših spletnih straneh, poteka na lastno odgovornost uporabnika.

Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah ni odgovorna za občasno nedelovanje strani, morebitno netočnost informacij in tudi ne za morebitno škodo nastalo zaradi uporabe netočnih ali nepopolnih informacij. Niti Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah, niti katerakoli druga pravna ali fizična oseba, ki je sodelovala pri nastanku in izdelavi te spletne strani ne odgovarja za nobeno škodo, ki bi izhajala iz dostopa do, uporabe ali nemožnosti uporabe informacij na teh spletnih straneh ali za kakršnekoli napake ali pomanjkljivosti v njihovi vsebini.

Snemanje programov in podatkov z naših spletnih strani se izvaja na lastno odgovornost. Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah ne odgovarja za morebitno škodo, ki lahko nastane pri uporabi datotek in podatkov s spletnih strani. Prav tako ne odgovarjamo za morebitne računalniške viruse, ki nastanejo kot rezultat presnemavanja datotek ali podatkov z naših spletnih strani.

Spletne strani Občine Sveti Jurij v Slovenskih goricah vsebujejo tudi povezave na spletne strani drugih podjetij z namenom, da vam omogočimo dostop do dodatnih virov informacij. Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah ne odgovarja za vsebino na povezanih spletnih straneh drugih podjetij in v kolikor bo ugotovljeno, da je tovrstna vsebina zavajajoča, bomo te povezave prekinili, takoj ko bo tehnično mogoče.

Občina Sveti Jurij v Slovenskih goricah je lastnik znamk, objavljenih na naših spletnih straneh. Tudi prepoznavni znaki drugih podjetij, ki so uporabljeni in prikazani na naših spletnih straneh so pridobljeni z dovoljenji lastnikov teh prepoznavnih znakov, logotipov... Tretjim osebam je uporaba in izkoriščanje tovrstnih znamk in logotipov prepovedana.